Başkan Büyükakın, Büyükşehir personeliyle bayramlaştı

Başkan Büyükakın, Büyükşehir personeliyle bayramlaştı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Ramazan Bayramı öncesinde Büyükşehir personeliyle bir araya geldi. Antikkapı Restoran’da düzenlenen Büyükşehir ailesinin bayramlaşma programında personele seslenen Başkan Büyükakın, “Sizlerle Ramazan Bayramı için burada buluşmak ve bir arada olmak çok keyif verici” dedi.

BÜYÜKŞEHİR PERSONELİ BİR ARAYA GELDİ
Bayramlaşma programına Başkan Büyükakın’ın yanı sıra Genel Sekreter Vekili Gökmen Mengüç, Genel Sekreter Yardımcıları Ali Yeşildal, Mustafa Altay ve Doğan Erol, başkan danışmanları, daire başkanları, şube müdürleri, iştiraklerin genel müdürleri ve personel katıldı. Büyükşehir olarak büyük bir aile olduklarının altını çizen Başkan Büyükakın, bir bayrama daha kavuşmanın huzurunu ve coşkusunu yaşadıklarını dile getirdi.

“YÜZÜNÜZDEKİ MUTLULUĞU GÖRMEK BİZİ DE MUTLU EDİYOR”
“Sizlerle bayram için burada buluşmak ve bir arada olmak bizim için çok keyif verici” diyerek sözlerine başlayan Başkan Büyükakın, “Yüzünüzdeki, gözünüzdeki mutluluğu görmek bizim için ayrı bir mutluluk. Peygamber efendimize ‘Hangi dualar kabul olur?’ diye sormuşlar. Peygamber efendimiz de ‘Günahsız ağızlarınızla birbirinize ettiğiniz dualar kabul olur’ demiş. Bana da sizler dua ederseniz çok mutlu olurum” diye konuştu.